محدودیت هایی برای ورود به خوابگاه های متاهل در دوره پس از تاج داریم

[ad_1]

معاون دانشجویی و فرهنگی – اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اینکه موضوع مدیریت مسکن در دوره آموزش حضوری بسیار حائز اهمیت است گفت:

دکتر صادق دردایی در گفت وگو با ایسنا گفت وی با اشاره به مشکلات خوابگاهی در دانشگاه تربیت مدرس گفت: ظرفیت خوابگاه های متاهل بزرگترین مشکل خوابگاه های ماست چرا که برای پذیرش این خوابگاه ها محدودیت هایی داریم.

وی در ادامه گفت: در خصوص خوابگاه های مجردی نیز تمامی توانمندی ها را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم و تلاش می کنیم تا به تمامی مطالبات دانشجویان پاسخ دهیم اما برای ارائه خدمات رفاهی بهتر به دانشجویان، سازمان امور دانشجویی نیازمند است. کمک های دریافتی در سال های گذشته را افزایش دهد.» و حمایت بیشتری دریافت کنید.

معاون دانشجویی و فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به ظرفیت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس افزود: در دانشگاه تربیت مدرس تقریبا هیچ جای خالی برای خوابگاه متاهل نداریم اما برای خوابگاه های مجردی ظرفیت ما حدود 3500 است که قبلاً سال نو.” 1100 تا 1200 دانشجو را در خوابگاه ها اسکان دادیم.

دکتر. دردایی شرط استفاده از خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس را تزریق 3 نوبت واکسن کووید 19 دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان در تمامی خوابگاه ها باید سه نوبت واکسن خود را دریافت کنند، البته در صورتی که دانشجو بین دوم و سوم باشد. دوز تزریق نمی شود، باید آزمایش کرونا منفی را به دانشگاه ارائه کند.

دانشجویی و معاون فرهنگی – اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تفاوت دانشگاه تربیت مدرس با سایر دانشگاه ها این است که در ایام کرونا و همچنین در ایام کرونا تقریباً یک سوم ظرفیت خوابگاهی دانشگاه را در اختیار دانشجویان قرار دادیم. فوران omicron سعی کردیم شرایط را مدیریت کنیم تا دانشجویان بتوانند از خوابگاه ها استفاده کنند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: اکنون آمادگی کامل داریم که به محض بازگشت دانشجویان به دانشگاه، خوابگاه دانشگاه را در اختیار آنها قرار دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
منبع

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.