مجری نمای کرتین وال

نمای کرتین وال

در حالی که سبک بودن ، شتاب دوچندان و امکان برطرف کردن به جهت رطوبت و هوادهی در ادامه حیث گرفته شده است. رنگ شیشه ها می بایست در ادامه در مقابل همگی عامل ها جوی به ویژه نور ماوراء بنفش مقاوم بوده و از سوله تولید کننده تائیدیه ۱۰ ساله گرفته شود. زمانی که از شیشه به تیتر دیوار پرده به کارگیری می شود ، مزیت همین هست که نور طبیعی می تواند به عمق بیشتری در ادامه درون ساختمان رخنه کند. ساختمانها به مدت طولانی با دیواره های بیرونی ساختمان ساخته شده اند که توشه کلی تمام بنا را پشتیبانی می کند. گونه پوشش رنگ پانل ها می بایست به نوع ای باشد که خش پذیر نباشد و در ادامه محل خم ها سوراخ خوردگی تولید نشود. فقط تفاوت همین گونه از فریم در ادامه کارگزاشتن آن هست که سوای به کارگیری از فریم آلومینیومی و با به کارگیری از یراقآلات و لاملهای افقی و عمودی شکل میگیرد. او‌لین مجری نما کرتین وال دیوار پرده کارگزاشتن شده در ادامه شهر نیویورک ، در ادامه ساختمان دبیرخانه سازمان ملل (Skidmore ، Owings و مریل ، 1952) ، همین گونه تولید و ساز بود.

فشار باد مبنای محاسبات شیشه کرتین وال می بایست بر شالوده مبانی مبحث ششم مقررات ملی ساختمان و محاسبات حراراتی شیشه بر شالوده موقعیت اقلیم انجام شود و تعادل فشار در ادامه روند گوناگون از تولید تا حمل و کارگزاشتن می بایست با رویه های مطلوب انجام شود. بارهای اجبار شده بر بر روی دیوار پرده از شیوه لنگرهایی که قاطرها را به ساختمان وصل می نمایند به ساختمان ساختمان منتقل می شوند. دیوار بارهای بادی جانبی را منتقل می کندکه از شیوه آن در ادامه طبقه ها یا این که ستون های ساختمان به بنا کلیدی ساختمان واقعه می افتد. اشکال راهکارهای تولید خطوط کلی معمارانه و طراحی فاز 2 در ادامه نماهای کرتین وال شیشه ای متعلق به دو استدلال کلیدی می باشد که شامل در ادامه حیث داشتن استحکام بنا ای نما و خطوط نمایان پیش بینی شده به وسیله آرشیتکت پروژه می باشد.اجرای همین خطوط کلی معماران در ادامه نمای کرتین وال یا این که لامل آلومینیومی curtain wall به دو رویه کلی با درپوش حفظ کننده ( FACECAP ) و سوای درپوش (FRAMELESS) اجرا می شود. اسم دیگر همین نما به عبارتی لامل می باشد ، در ادامه همین سیستم همگی فشار های وارد شده از طرف باد بر ساختمان، جذب این لامل های افقی و عمودی می شود و هیچ نوع فشاری به بدنه و بنا کلیدی ساختمان وارد نمی شود.</p>

با همین امکان طراح می تواند در ادامه نماهای شیشه ای تاکیدی مختلف بر یکی از از خطوط عمودی یا این که افقی نماید. درپوش و یا این که نگه دارای را به تیتر کپ (Cap) میشناسیم البته اجزاء دیگر آن نظیر لامل ها که اجزائ باربر هستند؛ در ادامه کرتین وال ها, خصوصا در ادامه استیک Stick به کارگیری می‌شوند و به شکل عمودی و افقی قرار میگیرند. زمانی که آهن در ادامه آخرها قرن 18 هجدهم در ادامه انگلستان نظیر در ادامه Ditherington Flax Mill به طور گسترده ای گزینه به کارگیری قرار گرفت ، و بعداً هنگامی ساختمان های آهن فرفورژه و شیشه ای نظیر کاخ کریستال ساخته شد ، بلوک های ساختاری ادراک ساختاری به جهت گسترش گذارده شد. همین دستور منجر می شود بخش هایی از دیوار پرده در ادامه یک دکان ساخته شوند ، به طور موثری دوران صرف شده به جهت کارگزاشتن سیستم در ادامه وب سایت را کمتر می دهد. در ادامه نمای کرتین وال ،لامل ها در ادامه دو بخش افقی و عمودی ارائه می‌شوند . در ادامه رویه کرتین وال سمی کادر یکی از از نصیب های افقی یا این که عمودی حذف می شود و از لاستیک های عایق و چسب های منحصر شالوده سیلیکونی به کارگیری می شود. در ادامه همین نما فقط نقطه اتصال پروفیل های آلومینیومی با پروفیل های آهنی در ادامه نصیب پلیت هاایست که با پیچ و مهره لامل را نگه میدارند، که در ادامه همین نقاط هم با کارگزاشتن قطعه لاستیکیدی الکتریکال منجر حذف همین رابطه مستقیم شده و از تولید پیل الکتریکی و خوردگی آلومینیوم طی دراز مدت پیش گیری خواهد شد.

 با به کارگیری از همین نما شما توانمند خواهید بود که از نیروهای جوی ساختمان خویش را ایمن سازید و به ساختمان آسیبی وارد نمی شود. بعضا از او‌لین دیوارهای پرده با مالچ های فولادی ساخته شده بودند ،هزینه کرتین وال و شیشه برگه صیقلی با مخلوط لعاب آزبست یا این که فایبرگلاس تصحیح شده به مالت ها متصل شد. کادر پنجره ها با اتصالات مکانیکی برشی از آلومینیوم اکسترود شده یا این که گالوانیزه به دیوارها متصل می گردد. کرتین وال در ادامه گویش پارسی به معنای دیوار پردهای هست که همین مضمون‌ ذهن ما‌درها را به سمت دو نصیب همین واژه به این معنی که دیوار و پرده سوق میدهد. جهت خودداری از تقلیل مقاومت و پله شدن حاشیه پروفیل های پارسی بریده شده در ادامه گوشه پنجره ها که در ادامه دراز مدت موجب تغییر و تحول زوایای قائم گوشه ها و در ادامه عاقبت بیرون از رگلاژ شدن پنجره ها و از فی مابین رفتن مقاومت آن در ادامه در مقابل رخنه آب و گرد و غبار خواهد شوید می بایست همه فضای خالی مابین گونیای گوشه و جدار داخلی پروفیل های پنجره را با تزریق چسب منحصر مخلوط شده از پلی یورتان چسب آهن یا این که مواد شبیه مالامال نمود. هم به کارگیری نمود .

لیست قیمت نمای کرتین وال را از وب سایت نگین شرق ببینید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.