لیبل گلاسه آنتیک

چاپگرهاي ليبل گلاسه پرينترهايي میباشند که به طور یگانه براي چاپ ليبل هاي جداگانه طراحي شده اند.

 

به تیتر يک قاعده، چاپگرهاي ليبل داراي يک رابط هستند، به اين معني که دیتا هاي فردي، نظیر عدد ها تعداد زيادي، را مي اقتدار از توليد در ادامه هم اکنون انجام يا از يک پايگاه دیتا برداشت کرد. آنگاه برچسب ها به شکل جداگانه با اين داده ها چاپ مي شوند.

 

چاپگرهاي ليبل چطور فعالیت مي کنند؟

در بخش صنعتي، چاپ مستقيم حرارتي و انتقال حرارتي دو فرآيند گسترده اي میباشند که به وسیله چاپگرهاي ليبل به کارگیری مي شود. با اين حال، چاپگرهاي ليبل با به کارگیری از فناوري چاپ جوهر افشان نيز يک رویه معمول هستند.

 

چاپگرهاي ليبل عملکردهاي استانداردي دارا هستند که در ادامه چاپگرهاي روميزي معمولي شناخته شده نيستند. به تیتر مثال، يک عدد شمارنده، به طور مداد يک میزان عددي یگانه را در ادامه درون چاپگر با هر برچسب چاپ شده شمارش مي کند. از سوي ديگر، ويژگي افست تاريخ، به طور مداد تاريخ هاي قبل از آن را تعيين و چاپ مي کند، چيزي که در ادامه صنعت بسته بندي بسيار مفيد است.

 

يکي ديگر از ويژگي هاي دیدنی چاپگرهاي ليبل، پيوند فيلد است. اين ويژگي منجر مي شود چندين دیتا در ادامه يک برچسب پيوند دیتا شوند. به تیتر مثال، يک بارکد را مي اقتدار چاپ کرد که از دیتا هاي گوناگون ذخيره شده روي برچسب تشکيل شده است. اين مي تواند شامل داده ها وزن، تاريخ تولید يا هر کاراکتر الفبايي عددي ديگري باشد.

 

کدام چاپگر ليبل براي من مطلوب است؟

اينکه کدام چاپگر ليبل براي شما مطلوب هست طبيعتاً به برنامه تلویزیونی برنامه تلویزیونی ريزي شده بستگي دارد.

 

اگر صرفا مي خواهيد برچسب ها را چاپ کنيد و آنگاه آن ها را به شکل دستي اعمال کنيد، معمولا يک چاپگر معمولي مجهز به قابل انعطاف افزار برچسب مطلوب کافي است. با اين حال، چنانچه به يک چاپگر صنعتي روف‌دار نياز داريد، CL4NX از SATO مي‌تواند تعیین مناسبي باشد.

 

از سوي ديگر، چنانچه مي خواهيد چاپ ليبل و کاربرد را در ادامه يک عملکرد واحد ترکيب کنيد، خريد چاپگر ليبل و توزيع کننده خط مش حل پيشنهادي است. اين دستگاه هاي ليبل زني قادرند ليبل ها را چاپ کرده و آنگاه روي محصولات گزینه حیث بچسبانند. در ادامه نتيجه دوران زيادي صرفه جويي مي شود و محصولات مي توانند سريعتر ارسال شوند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.