قیمت و خرید آنواع کولر آبی سلولزی و پرتابل مناسب همه محیط ها

ارزش و خرید آنواع کولر آبی سلولزی و پرتابل مطلوب تمامی محفظه ها
کولر آبی

براین اساس زمان به کارگیری در ادامه شروع فصل گرم می بایست صد رد صد کولر خدمت شود. البته هنگامی کاری پیچیده نمیباشد معنیاش همین نمیباشد که ما‌درها صد رد صد می بایست خودمان آن را انجام دهیم.

همینطور ماکزیمم اقتدار باددهی آن ۷۱۰۰ مترمکعب در ادامه ساعت است. همین کولرها اکثر اوقات بر بر روی پشت بام خانهها کارگزاشتن می‌شوند و مهم اقتدار خنک کنندگی متعددی هستند؛ البته آب متعددی مصرف میکنند.

سپس از کارگزاشتن شیر شناور می توان شیر آب را گشوده کرد و پس از پرشدن آب در ادامه کف کولر، آن را شفاف کرد.

پس تعمیر و خدمت آن را به دست متخصصان بسپارید و هیچوقت به جهت تعمیر یا این که خدمت آن فقط به پشتبام نروید.

اما خدمت دورهای کولر آبی فقط خاص دوران راهاندازی کولر نیست. با داشتن یک کولر آبی که میانگین اقتدار آن، 600 w باشد، چنانچه مدت 10 ساعت در ادامه شبانه روز کولر را شفاف نگه دارید، مصرف الکتریسیته روزمره به طور متوسط، 6KWH خواهد بود که همین میزان در ادامه ماه به 180KWH میرسد.

به طور کلی خنک سازی تبخیری (آبی) از شیوه کولر های آبی روشی متداول و بهینه به جهت تولید هوای خنک در ادامه محفظه (به شرط این که مقدار رطوبت نسبی هوا کاهش از 40 % باشد)، است.

واضح هست هوای متراکمی که به وسیله حرفه تولید می­شود از شیوه همین شبکه به سوی شبکه خروجی ساماندهی خواهد شد.

کمپانی انرژی کار خویش را در ادامه همین بازار با ایجاد اشکال بخاری و هیتر شروع کرد و رفته رفته به یکی از از دارای ترین برندهای اهل ایران مبدل شد.

غیر مستقیم: در ادامه همین رویه سرمایش به وسیله مبدل حرارتی انجام میشود. 2- میران رفت و آمد افراد: هر شخص مهم توشه حرارتی مشخصی است.

شما میتوانید از هر شبکه ممکن وبسایت، اپلیکیشن، تلفن و حتی شبکههای اجتماعی پیشنهاد تعمیر کولر آبی را تصویب کنید.

شما پیشنهاد تعمیر کولرتان را به سامانهای می بدهید که 3 سال پیاپی در ادامه سالها 1397 1398 و 1399 اپلیکیشن برتر مملکت در ادامه زمینه سرویس ها خانه در ادامه جشنواره وب و تلفن همراه شده است.

حتی چنانچه دست به آچار باشید و داده ها تام داشته باشید نیز ممکن هست ترجیح بدهید روز جمعه را کنار خانواده ذیل باد کولرتان بگذرانید تا بر روی پشت بام در ادامه هم اکنون تعمیر کولر آبی ذیل نور خورشید.

اگه دو تا فاکتور ارتفاع و عرض بود می‌شد فوت مربع . تمام همین فرآیند از تصویب پیشنهاد تا هنگامی او‌لین تعمیرکار به شما توصیه بدهد معمولاً کاهش از 10 دقیقه ارتفاع میکشد. This was creat ed by GSA C onte᠎nt Generat​or  D​emov​er si᠎on!

تصویب پیشنهاد در ادامه آچاره مجانی هست و چنانچه از مشخصات یا این که ارزش اعلام شده تعمیرکار کولر راضی نبودید میتوانید سوای هزینه پیشنهاد را لغو کنید.

شما میتوانید از یک تعمیرکار کولر بخواهید که کف کابین را عایق بندی کند و یا این که کف کولر آبی را ردوبدل نماید.

در ادامه کولر آبی سلولزی به جای پوشال از پد سلولزی متراکم به کارگیری شده هست که مزایای همین گونه پد نیاز به ردوبدل سالانه ندارند و از ورود گرد و غبار به درون بدنه ی کولر آبی و در ادامه غایت به محفظه منزل خودداری می نمایند همینطور آب بیشتری جذب می نمایند و سرمای بیشتری به محفظه می دهند .

تام بخشهای یاد شده نیاز به مصرف الکتریسیته دارند. اشکال کولرهای آبی اثبات معمولاً بر روی شالوده از نبشی نمره 3 یا این که 4 بر شالوده طول گزینه نیاز قرار می گیرد.

یکی از از نکته ها حیاتی و کلیدی که در ادامه زمان خرید کولر آبی می بایست گزینه اعتنا قرار گیرد، بعدها آن است.

یکی از دیگر از اتصالات حیاتی کولر آبی، اتصال آن به شیر آب است. براین اساس کولر آبی می بایست در ادامه مجاورت شیر آب باشد.

چنانچه کولر مستقیما بر روی زمین قرار دیتا شود، تخلیه آب بهدرستی انجام نخواهد شد و همینطور ممکن هست کف کابین کولر به برهان تماس با آب فرسوده شده و بپوسد.

عدم تخلیه آب درون تشتک کولر و وجود آب گندیده در ادامه داخل کابین کولر. وظیفه کلیدی شیر شناور در دست گرفتن مرحله آب توده شده در ادامه سینی کولر آبی است.

با در دست گرفتن و ردوبدل تسمه می توان همین نقص‌ را برطرف نمود. در ادامه همین شکل می بایست برزنت کولر تماما ردوبدل شود.

در ادامه همین شکل هدایت گرفتن از کارشناسان کارشناس در ادامه همین حوزه می تواند کمککننده باشد. هرگونه غلط در ادامه تعمیر الکتریسیته کولر آبی می تواند مشکلساز شود.

نظیر غلط وصل نمودن سیمهای فاز و نول که ممکن هست باعث به پرش فیوز شود. چنانچه شیر شناور به صدق وصل نشود؛ آب از درون کابین کولر آبی سرریز شده و مشکلات زیادی تولید خواهد کرد.

به جهت اتصال و کارگزاشتن شناور اضطراری هست مهره، گلویی و واشر پلاستیکی متصل به مهره برنجی یک چهارم از شیر شناور قطع شوند.

به جهت همین فعالیت هم از لولههای نخ نما پلاستیکی به کارگیری می‌شد که در ادامه مجاورت تغییرات جوی در گیر نقص‌ نشود. با تغییر و تحول فصول وسایل گرمایشی و سرمایشی به جهت مدتی بلااستفاده میمانند و در ادامه همین مدت پایین اثر گذاری گردوغبار و تغییرات جوی در گیر فرسایش و ایراداتی میشوند.

قبل از هرچیز به جهت تصویب پیشنهاد خویش در ادامه آچاره، تخصص گزینه نظرتان را تعیین میکنید. همه متخصصین آچاره از کارشناسان متبحر و حرفهای هستند، آن ها مهم سند عدم سوءپیشینه بوده و از تام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردهاند؛ همینطور همه سرویس ها آچاره بیمه میباشند و از هنگامی که کارشناس پیشنهاد شما را قبول می کند و به محل شما میآید، سرویس ها و متخصصین پایین پوشش بیمه قرار میگیرند.

از دیگر نکته ها مهم، موقعیت آب و هوایی محل زندگی است. در ادامه سرمایش تبخیری مستقیم، میزان آب موجود در ادامه هوای خنک شده ارتقاء می یابد.

از آنجا که تلاش همین خنک کنندهها به تبخیر شدن آب در ادامه محفظه بستگی دارد، خشک بودن هوای محیطی که کولر در ادامه آن قرار دارد، همین فرایند را زیاد کارآمدتر میکند.

عایق بندی نمودن شبکه های کولر آبی، بر روی سطح های شبکه را تماما به وسیله یک لایه عایق نظیر پشم شیشه با عایق دیگری می پوشانند، آنگاه بر روی آن را با نوار پارچه ای به طور یکنواخت و آراسته می پیچند.

3. به طور کلی، در ادامه گزینه شبکه کشی و تهویه به وسیله کولر، از سیستم شبکه کشی مرکزی و رجوع که در ادامه تهویه مطبوع رایج است، به کارگیری نمی شود، چون روزگار شبکه کولرها به علت دارا بودن میزان و شتاب عمده جریان هوا نسبت به شبکه های تهویه مطبوع، بزرگ خیس تعیین می شود.

یا این که این که به طور کلی سیم کشی درون کولر را مختل کرده و جریان الکتریسیته را انقطاع کند. به این معنی که همین که به طور همزمان می تواند هوای گرم و سرد را ایجاد کند.

از دوستداشتنی ترین گنجایش های کولر آبی پوشالی می اقتدار به گنجایش های 5000 و 7000 و 12000 اشاره کرد.

تعمیرکاران کولر آبی ما‌درها با تشخیص زودهنگام ایرادات موتور کولر آبی و برطرف کردن آن، به سالم و استمرار کولر آبی شما امداد خواهند کرد.

استحکام بالا ، استمرار و مقاومت بالا در ادامه محفظه های خورنده و فرسایشی ، سهولت در ادامه نگه داری ، بهره وری در ادامه انرژی از خصوصیت های کولر آبی صنعتی سانتریفیوژی می باشد .

کمپانی اهل ایران سپهر الکتریک با داشتن کادری مجرب، طراحان و فریم فنی و به کارگیری از تجهیزات مدرن روزمره بالغ بر 3000 دستگاه کولر آبی را ایجاد و به بازارهای فروش میدان می کند که شامل اشکال مدلهای کولر آبی پوشالی، پوشالی بالا زن، پرتابل و اکسیال با برچسب انرژیA میشود.

همانگونه که پیش از این اشاره شد، سیستم برودت کولر آبی بر شالوده ایجاد رطوبت است. مرغوب نبودن کالا پوشالها: برخی از پوشالها کالا مرغوبی ندارند و به لطف رطوبت را نگهداری نمیکنند.

رطوبت حاصل از همین تهویه هوا از لرزش ناشی از برق مستقر خودداری میکند. میزان پوشال ها اندک هست وهوا آزادانه وارد کولر می شود.اگر پوشال ها را ردوبدل نموده اید ،در جاگذاری پوشال های تازه اعتنا به فعالیت نیامده همت شود جاگذاری پوشال ها یکدست باشد وپوشال ها تمامی ی مرحله در ادامه پوش ها را اشغال کند چون چنانچه گزیده سوای پوشال باشد هوای گرم بیرون کولر از آن نصیب مکیده شده وبه محفظه ساختمان خط مش یافته وتهویه هوا را مختل می سازد.

برخی از مشکلات کولر آبی به برهان نقص در ادامه کارکرد برخی از قطعات آن شکل می دهد و بهسادگی قابل حل است.

اشکال متفاوتی از شیر شناور وجود دارااست البته کارکرد و اجزاء تشکیل دهنده آن ها تماما شبیه هستند. الکتروموتور دو سرعته: الکتروموتور دو سرعته وظیفهی به چرخش درآوردن حرفه کولر آبی را بر عهده دارد.

چنانچه موتورفن ۰٫۳ اسب است،احتمال دارااست خازن خط مش انداز آن سوخته باشد. با اعتنا به این که کولر اساسا یک وسیله سرمایشی است، کاربرد آن در ادامه فصل گرما و تابستان به اوج میرسد.

از طرفی عدم اعتنا به برخی نکته ها نظیر ردوبدل پوشال کولر ممکن هست ورود گرد و خاک را به داخل منزل به ملازم داشته باشد که همین علاوه بر کثیفی، مشکلات تنفسی هم تولید میکند.

اما اعتنا داشته باشید که در ادامه شهرهای وسیع به علت الودگی هوا و ریزگردهای فصلی گوناگون موجب مسدودشدن بافت سلولزی می شود و دیگر تسویه هوا را تام انجا منحصربه‌فرد نمی دهد و خویش منجر الودگی زیاد مشود .توصیه می شود که هر 2 سال یک توشه درشهر های وسیع به برهان ذکر شده پات های سلولزی ردوبدل شود .

در ادامه Consumer Reports هر کولر آبی ریز رومیزی را در ادامه اتاقی متناسب با میزان داعیه شده آزمایش کردیم. نکته مهمی که درباره پوشالهای کولر آبی AC70 آبسال می بایست بدانید همین هست که حافظ پوشال همین کولر از کالا پلاستیک هست و خطر کارگزاشتن را به جهت کارمندان تعمیر از فی مابین میبرد.

به جهت انجام تام مراحلی که در ادامه خصوص کارگزاشتن کولر آبی بازگو شد، می بایست نکته ها حیاتی و حرفهای در ادامه حیث گرفته شود.

کارکردن همیشه کولر ذیل آفتاب داغ تابستان و گرم شدن آب پوشالها انرژی مضاعفی از موتور به جهت سرمایش هوا خواهد گرفت.

معمولاً همین نقص‌ به برهان رخنه شدن کف کابین کولر است. ترکیدگی و خوردگی و راحت شدن تسمه هم می تواند باد کولر را کمتر دهد.

همین نقص‌ می تواند عوارض متفاوتی داشته باشد از جمله انسداد مسیر لولههای آب یا این که ترکیدگی شلنگ یا این که شبکه کولر باشد. همین نقص‌ هم می تواند از خلل سیم کشی دینام باشد.

تامین الکتریسیته و سیم کشی کولر آبی در ادامه دوران کارگزاشتن کولر مسئله زیاد مهمی هست که تهیدست علم برقکاری است.

اعتنا شود که کولر تزاز کارگزاشتن شده باشد. همین لولهها به شکلی طراحی شدهاند که پوشالها را تر کنند. لولهها در ادامه بالای پوشالها قرار دارا هستند و بر روی پوشال آب میریزند.

به این برهان آب عنصر کلیدی کارکرد کولر است. آب عنصر حیاتی کارکرد کولر آبی است. البته کولرهای آبی اثبات می بایست متصل به شبکه کولر و شیر آب باشد.

تام اجزاء شیر شناور از یکدیگر قطع نمیشوند. یکی از از مهمترین بخشهای کارگزاشتن کولر آبی، اتصال کولر به روزنه شبکه است.

داغ نمودن دینام یکی از دیگر از دلایلی هست که موجب کمتر شدت باد کولر آبی میشود. به عنوان مثال یکی از از پارامترهایی که رابطه مستقیمی با دارایی شما دارد، اقتدار موتور کولر انتخابی شما میباشد.

موتور قلب تپنده کولر آبی است. کولر های آبی صنعتی کمپانی نیرو تهویه البرز مهم بدنه ای از کالا پلیمر میباشند که مقاوت و ارتفاع قدمت بالاتری دارند.

۳.جوهرنمک و شوینده های قدرتمند به هیچ وجه درون کولر نریزید زیرا فلز بدنه ی کولر را نابود می کنند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.