خرید مبل ال بامبو

خرید مبل ال تیم دولا يک سيستم تمامی کاره از صندلي‌هاي مدولار هست که به وسیله Yago Sarri براي تجهيز مکان‌هاي استراحت و انتظار در ادامه سالن‌ها، ادارات، هتل‌ها و غيره طراحي شده است. چيدمان‌هايي براي تطابق با نيازهاي هر پروژه به شکل منقطع به کارگیری مي شود يا در ادامه سيستم خطي، بين صندلي ها يا انتهاي دستگاه تعبيه شده است. تیم Dula همچنين داراي ورژن صندلي تک نفره يا دو نفره است. محيط‌ها يا با ساختار چوبي لوله‌اي روشن در ادامه تکيه گاه دست که حسي از مدرنيته به آن مي‌دهد.‎

 

Bridge يک سيستم مدولار براي صندلي هاي انتظار و چابک است. سطح های جانبي – مربع، گرد يا مستطيل – ترکيبات و خط مش حل هاي بي پايان را قابلیت پذير مي کند.

سيم‌کشي الکتریسیته از طريق واحدهاي سوکت کارگزاشتن شده در ادامه امتداد پرتو فریم تامين مي‌شود. با تغيير جهت صندلي، مي‌توان تکيه‌گاه متحرک را به تکيه‌گاه بازو يا ميز فعالیت مطلوب تبديل کرد.‎

صندلي‌ها را مي‌توان به‌صورت متعامد يا در ادامه يک زمینه قرار داد، بنابراين سناريوهاي متفاوتي را بسته به چيدمان پشتي‌ها و تکيه‌گاه‌ها ايجاد مي‌کند.

مدولار بودن پيش نياز آزادي مي شود، آزادي براي ترکيب عنصرها روکش شده به رویه هاي مختلف، براي به دست آوردن خط مش حل هاي گوناگون زيبايي شناختي و کاربردي.

 

پل يک سيستم مبلمان اداري متشکل از نيمکت‌ها و ميزهاي خویش نگهدار هست که مي‌توانند در ادامه پيکربندي‌هاي مختلف، به‌صورت آزاد يا استراحت روي يک نيمکت با نیز ترکيب شوند. Bridge مي‌تواند براي عملکردهاي عملياتي و همچنين جلسات يا محيط‌هاي پذيرايي/مشترک مطلوب باشد. يک سيستم مدولار و تمامی کاره که عملکردهاي گوناگون آن با 3 طول آن معین مي شود: 67 سانتي متر، نيمکت هايي با تلاش پشتيباني براي ميز کار، کشوهاي معلق و برگه نمايش. ميز فعالیت و ميز جلسه 75 سانتي متري; 107 سانتي‌متر، نيمکت‌هايي براي محل ملاقات يا به‌عنوان پيشخوان پذيرايي به کارگیری مي‌شود. تیم پل با قفسه‌هاي مکتوب صوتي، مستقل يا ترکيبي با نيمکت‌ها، کشوهاي آويزان و مبلمان سرويس، کابينت‌هاي با در، صفحه‌هاي آکوستيک يا شيشه‌اي تکميل مي‌شود. عملکرد، نيمکت‌هاي بريج همچنين مديريت کابل را از طريق کانال‌هاي الکتريکي و کابل‌هايي که در ادامه زير ميز فعالیت اجرا مي‌کنند، آماده مي‌کنند. پل همچنين شامل ميزهاي تک و دوتايي با قابليت تنظيم ارتفاع، ايستاده يا يکپارچه با نيمکت‌ها مي‌شود. Bridge پاسخي ايده‌آل به نيازهاي چابک امروزي است. و فعالیت هوشمند که در ادامه يک فضا نياز به ارائه عملکردها و فضاهاي مختلف دارد

 

فن‌آوري ديجيتال روش‌هاي ما‌درها را براي فعالیت و رابطه با يکديگر تغيير دیتا است، فعالیت از هر جايي را ممکن مي‌کند، به ما‌درها آزادي تعیین مي‌دهد که چطور و چه زماني مي‌خواهيم فعالیت کنيم. بريج اين تغييرات را با ايجاد سيستمي از عنصرها بی آلایش ترکيب مي نماید که مي توانند در ادامه تعدادي پيکربندي ترکيب شوند تا عملکردهاي گوناگون را در ادامه يک محيط انجام دهند.

 

دفاتر امروزي نظیر يک پيچ و خم از خيابان‌هاي مالامال هرج و مرج میباشند که در ادامه سطح های مختلف، مملو از ماشين‌ها و مردمان هستند.‏ مجموعه‌اي از عملکردها، روابط، داده‌ها و اطلاعات.‏ Bridge فضاي اداري را پاکسازي مي‌کند و پيچيدگي را فقط با چندین عنصر مدولار کمتر مي‌دهد. .

 

 

 

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.