به سمت سرپرست اداره کل شیلات استان اردبیل منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل طی حکمی از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس انجمن شیلات، محمد الله بخش به سمت سرپرست اداره کل شیلات استان اردبیل منصوب شد.

مدیرکل دفتر مرکزی انجمن شیلات شامگاه هشتم اردیبهشت ماه در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کل شیلات استان اردبیل گفت:

مهدی المیر تصریح کرد: مسئولان به جای خدمت، در مسئولیت خود به کسب تبلیغات و ثروت نپردازند، بلکه گامی جدی در ایجاد انگیزه مضاعف و تغییر در ابعاد مختلف در سنگر خدمت رسانی سودمند است.

وی استان اردبیل را از نظر تولید آبزیان استانی غیرساحلی عنوان کرد و گفت: از نظر سال 1404 تولید شیلات در این استان باید از 10 هزار تن به 16 هزار تن برسد.

مدیرکل دفتر مرکزی انجمن شیلات وجود نیروی انسانی متخصص و کارآمد را در اداره کل شیلات استان اردبیل عنوان کرد و افزود: شیلات گام های جدی و موثری برداشته است.

سرپرست سابق اداره کل شیلات استان اردبیل خدمات ارائه شده در چهار ماه گذشته را نسبت به سال های گذشته اقدامات قابل توجه و مشخص عنوان و بیان کرد: در این مدت تلاش کردیم کمیته های فنی تولید را فعال و ناظران تولید را در شهرستان ها تعیین کنیم. مشاهدات را تشویق کنید.

مهدی افرا در ادامه گفت: اداره کل شیلات استان با 23 نیروی ویژه در حال خدمت رسانی به سرمایه گذاران است. ، تحقیقات و تخصص نیز آغاز شده است.

وی از انعقاد تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی برای راه اندازی مقطع کاردانی شیلات خبر داد و گفت: با همکاری بنیاد برکت و بسیج سازندگی تلاش می شود ظرفیت تولید شیلات در استان افزایش یابد.

رئیس سابق اداره کل شیلات استان اردبیل با بیان اینکه 33 درصد تولیدات منطقه در شهرستان مشگین شهر بوده است، افزود: .

افرا از راه اندازی کمپ دانش بنیان در شیلات و اجرای 9 طرح دانش بنیان در این حوزه خبر داد و گفت: پرورش لیچی در مقیاس کوچک، ماهیان زینتی و جلبک از برنامه ها و اولویت های اساسی است.

وی ساماندهی عمده و خرده فروشی آبزیان استان اردبیل و تولید ماهیان بومی در قفس را از دیگر برنامه های شیلات استان دانست و انتظار می رود رئیس جدید این اداره کل در این زمینه جدیت بگیرد. این منطقه.

در این مراسم با تقدیر از زحمات روسای قبلی، محمد الحبخش به عنوان رئیس جدید اداره شیلات استان اردبیل معرفی شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
منبع

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر (4)

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات لیزر فایبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.