بازدید حجه الاسلام دکتر حاجی صادقی از موسسه
بازدید حجه الاسلام دکتر حاجی صادقی از موسسه
نویسنده : laz_ayt
شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ حجه الاسلام و المسلمین دکتر حاجی صادقی جانشین نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ضمن بازدید از موسسه طلایه داران نور کریمه، با فعالیتها و بخش های مختلف  موسسه آشنا شدند.
در این بازدید، حجه الاسلام لقمانپور رئیس هیات مدیره موسسه گزارشی از  کارها و فعالیتهای انجام گرفته ارائه دادند و از فعالیتها و اهداف موسسه در آینده صحبت کرده و ایشان را در جریان آنها قرار دادند.
حجه الاسلام حاجی صادقی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای موسسه بخصوص ثبت تاریخ شفاهی طلاب رزمنده، در راستای خدمت رسانی و تشکیل یک بانک اطلاعاتی مخصوص طلاب رزمنده و وابستگان آنان مطالب ارزشمندی فرمودند.
.
DSC01947
.
ایشان در خصوص ثبت تاریخ شفاهی و خاطرات طلاب رزمنده گفتند: این کاری است که تا به حال انجام نشده و در حق روحانیون رزمنده کار محدودی صورت گرفته است و به نوعی مظلوم واقع شده اند و این نشانگر خلوص نیت این قشر است. اما باید این خاطرات را ضبط نمود و در اختیار علاقمندان قرار داد.
.
حاج صادقی
.
این دیدار با حضور حجه الاسلام طیبی فر فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام و حجه الاسلام دکتر بهداروند مسئول پژوهش موسسه قوت بیشتری گرفت و بحثهای کارشناسانه ای انجام شد.
:: موضوعات مرتبط : اخبار جدید موسسه, مطالب ویژه
:: برچسب ها : ,

پاسخ دهید

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
.:: Powered By : wordpress ::.