طلبه دانشجو شهید محمد جواد آل اسحاق
طلبه دانشجو شهید محمد جواد آل اسحاق
نویسنده : laz_ayt
جمعه, ۲۷ دی ۱۳۹۲

طلبه دانشجو شهید محمدجواد آل اسحاق

زندگینامه شهید

شهید محمد جواد آل اسحاق در سال ۱۳۴۵ در شهرستان نجف اشرف (عراق) به دنیا آمد .تحصیلات مقدماتی را در نجف و قم با موفقیت به پایان رساند .در آزمون سراسری شرکت نمود و در رشته ی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شد .

از ابتدا با انقلاب اسلامی همراهی نمود .حضور در راهپیمایی ها و تظاهرات مردمی بر علیه شاه در قبل از پیروزی و شرکت در فعالیت های اجتماعی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی او را از مریدان خاص حضرت امام ره قرار داده بود .

با شروع جنگ تحمیلی حضور در میادین نبرد را بر هر کاری ترجیح داده و به جبهه های نبرد عزیمت نمود که در نهایت ،اخلاص عمل و ایمان به خدا، او را به مرحله ای از عشق و معرفت رساند که در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۶۵ در عملیات غرور آفرین کربلای ۵ و در منطقه شلمچه به فیض عظیم شهادت نائل آمد .

نام پدر : علی
تاریخ تولد: ۱۳۴۵
محل تولد: نجف اشرف
رشته تحصیلی: داروسازی
نام دانشگاه : تبریز
تاریخ شهادت : ۱ بهمن ۱۳۶۵
محل شهادت: شلمچه
عملیات: کربلای۵

طلبه دانشجو شهید محمدجواد آل اسحاق

وصیت نامه شهید

«… اکنون حضرت حجت(عج) از نظرها غایب است ولی در میان مردم رفت و آمد دارد ، به مردم کمک میکند، در اجتماعات شرکت می نماید بدون اینکه کسی ایشان را بشناسد و به این ترتیب مسئولیت های الهی خویش را انجام می دهد و به مردم سود می رساند .

غیبت امام زمان (عج) ادامه دارد تا هنگامی که اوضاع عمومی جهان برای پذیرش حکومت حق آماده گردد و زمینه ی تاسیس حکومت جهانی اسلام فراهم شود . اکثریت جهانیان از شدت گرفتاری و ستم ، ظهور امام زمان (عج) را صمیمانه از خدا بخواهند. در آن هنگام امام زمان (عج) به امر خدا ظاهر خواهد شد و با نیروی پیروزمندی که در اختیار دارد بیدادگری ها را نابود می سازد و صلح و آرامش واقعی را براساس توحید در جهان برپا می دارد . ما مسلمانان چنین روز پرشکوهی را انتظار می کشیم …»

:: موضوعات مرتبط : سرداران شهید روحانی, مطالب ویژه
:: برچسب ها : ,

پاسخ دهید

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
.:: Powered By : wordpress ::.