آرشیو 2014 آگوست
مغناطیس پر جاذبه حسینی(ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین)
نویسنده : laz_ayt
پنجشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۳
برگزاری یادواره شهدای روستای کوپر
نویسنده : laz_ayt
چهارشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

جانشین مرکز مطالعات امنیت پایدار ستاد کل نیروهای مسلح سردار رستگار پناه: شهدا با خون خود درخت تنومند انقلاب را بارور کردند و لحظه‌ای غفلت از شهدا باعث انحراف و شکست می‌شود.

:: موضوعات مرتبط : اخبار جدید موسسه, مطالب ویژه
خاطراتی درباره روحانی شهید حسین صنعتکار
نویسنده : laz_ayt
چهارشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

بعضی از استادان چقد ر با برکت هستند که از برکات آنان شاگردانشان نیز با برکت می شوند. یک روز در نماز خانه خدمت حسین صنعتکار بودم. اتفاقاً جبهه نیز آرام بود و مدتها بود از عملیات خبری نبود. فرصت را مغتنم شمردم و از او سوال کردم:
شما که روحانی هستید چرا مثل بقیه طلاب به حوزه درس نمی روید. عملیات نیز انجام نمی شود و می توانید در این مدت د رس خود را ادامه دهید. 

:: موضوعات مرتبط : سرداران شهید روحانی
ازدواج شهید ردانی پور
نویسنده : laz_ayt
چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

 

هر وقت که مادر برای سرو سامان دادن پسرش نقشه ای می کشید و او را در خلوتی به کنار می کشید می شنید که مصطفی می گوید :بچه های مردم تکه پاره شدن ،افتادن گوشه کنار بیابون ها ،اون وقت شما می گین کارهاتو ول کن بیا زن بگیر ! با همه این اوصاف شنیده بود.

:: موضوعات مرتبط : سرداران شهید روحانی
۱۵ مرداد سالروز شهادت روحانی شهید ردانی پور
نویسنده : laz_ayt
چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۳
به سال ۱۳۳۷ ﻫ..ش در یکی از خانه‌های قدیمی منطقه مستضعف‌نشین (پشت مسجد امام) شهر اصفهان متولد شد . پدرش از راه‌کارگری و مادرش از طریق قالی‌بافی مخارج زندگی خود را تأمین و آبرومندانه زندگی می‌کردند و از عشق و محبت سرشاری نسبت به ائمه‌اطهار (ع) و حضرت زهرا س برخوردار بودند .
:: موضوعات مرتبط : سرداران شهید روحانی, مطالب ویژه
 
 
 
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
.:: Powered By : wordpress ::.